Wielkanocny konkurs plastyczny

    W naszej świetlicy odbył się kolejny konkurs plastyczny. Tym razem tematem pracy były święta wielkanocne. Technika pracy była dowolna, każdy z uczestników mógł wykazać się pomysłowością i oryginalnością. Największym zainteresowaniem cieszyło się jednak jajko wielkanocne. Spośród przyniesionych prac , wyłoniliśmy czterech zwycięzców:
1. miejsce pierwsze Bartosz Truchan kl. IV b
2. miejsce drugie Wojciech Nowik kl. IV b
3. miejsce trzecie Weronika Drażba kl. VII b
4. miejsce czwarte Weronika Jankowska kl. VII b
    Dzieci otrzymały nagrody rzeczowe, słodycze i dyplomy. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

więcej zdjęć


Dyskoteka andrzejkowa!

    W dniu 29.11.2017 w środę obyła się świetlicowa dyskoteka andrzejkowa. Wszyscy przynieśli kolorowe i zabawne misie, które były niczym bilet wstępu na tą uroczystość. W świetlicy przygotowano poczęstunek zaś na korytarzu był parkiet, na którym wszyscy tańczyli. Po zakończeniu imprezy Bartek Woronko przygotował tor przeszkód, na którym świetnie się bawiliśmy.

Tadeusz Nowik

więcej zdjęć


Konkurs literacki

    W naszej świetlicy odbył się konkurs na najpiękniejszy, najciekawszy wiersz o jesieni. Wszyscy uczestnicy spisali się na medal, iż ich prace były bardzo ciekawe i różnorodne. Komisja wybrała trzy najciekawsze wiersze, które zostały nagrodzone.

I miejsce Adrian Kulhawik kl. I b,
II miejsce Oliwia Miezio kl. III b,
III miejsce Tadeusz Nowik kl. VI a.

    Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. :)

Edyta Jamrozik

więcej zdjęć