Puchar Wójta Wydmin w Taekwondo

    W dniu 21.06.2015 w do Wydmin zjechało około 200 zawodników z 9 klubów z województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, w wielu do lat 13. Olecko reprezentowało 10- zawodników i zawodniczek z LUKS „HIDORI” Olecko działającego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Olecku.  Złote medale w konkurencji walki zdobyli:
Julita Domoracka (Gim. 1 Olecko, Filip Rubin (SP 4 Olecko), Karolina Barszczewska (SP 3 Olecko).
Brązowy medal zdobył Konrad Kamiński (SP 4 Olecko).
    Poza podium znaleźli się: Antoni Miszczak, Kuba Wróblewski, Kacper Wróblewski, Julia Butkiewicz, Rozalia Mikielska, Gabryś Olechnowicz (wszyscy uczniowie SP 4 Olecko).

Gratulujemy.


Otwarte Mistrzostwa województwa Podlaskiego w Taekwondo Olimpijskim

    Osiem medali zdobyli wychowankowie Doroty i Tomasza Miszczak z LUKS „HIDORI” Olecko działającego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Olecku , na Otwartych Mistrzostwach województwa Podlaskiego w Taekwondo Olimpijskim. Zawody odbyły się w Łomży, zgłosiło się 90 zawodników w wieku do lat 12, z 7 klubów z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Olecko reprezentowało 10 zawodników i zawodniczek, Uczniów Szkoły podstawowej nr 4 w Olecku. Najlepiej zaprezentował się Jakub Wróblewski zdobywając złoto i srebro w technikach specjalnych. Pozostali nasi zawodnicy zajmowali odpowiednio miejsca medalowe:
Filip Rubin – 2 m walki,
Konrad Kamiński – 3m walki,
Mateusz Żukowski – 3m techniki specjalne,
Julia Butkiewicz – dwa trzecie miejsca w technikach specjalnych,
Antoni Miszczak - 3 m w poomse (układy).
Pozostali nasi zawodnicy, którzy znaleźli się poza podium: Wiktor Roszkowski, Martyna Toczyńska, Rozalia Mikielska, Gabryś Olechnowicz.

Gratulujemy


Trzy brązowe medale zawodników LUKS „HIDORI” Olecko na Otwartych Mistrzostwach Bratysławy
w Taekwondo Olimpijskim.

    W dniach 05-06.06.2015 w Bratysławie rozegrano Otwarte Mistrzostwa w Taekwondo Olimpijskim. Do rywalizacji przystąpiło 540 zawodników i zawodniczek z 19 państw Europy i Azji. Olecko reprezentowali członkowie Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „HIDORI” przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. J. Twrdowskiego w Olecku.
     Wyjazd należy zaliczyć do udanych. W konkurencji kyorugi w kategorii dzieci do 24 kg brązowy medal zdobył Antoni Miszczak uczeń klasy Ib z SP 4 w Olecku. Półfinał przegrał po dogrywce poprzez wskazanie z zawodnikiem gospodarzy.
    Kolejne medale brązowe zdobyli w kategorii seniorów: Justyna Miszczak kategoria kyorugi do 57 kg oraz Maurycy Miszczak kategoria kyorugi junior do 68 kg. Oboje przegrali swoje walki półfinałowe niewielką różnicą punktową. Wcześniejsze walki eliminacyjne rozstrzygali na swoją korzyść bez większych problemów. Oboje są uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Warszawie.
    Gratulujemy i życzymy powodzenia na zbliżających się Mistrzostwach Polski w Kętrzynie.

więcej zdjęć


    15.04.2015r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych (klasy IV-VI). W imprezie, która miała miejsce na obiektach MOSiR-u , wystartowało w sumie 130 zawodniczek i zawodników.
Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 4 w Olecku:
Klasy czwarte - Rozalia Piotrowska ,Weronika Drażba ,Rebeka Kasprzak ,Amelia Ropel, Paula Ulińska ,Weronika Giero, Jakub Gościewski ,Kacper Stawicki ,Filip Rubin ,Jakub Maciejewski oraz dwóch uczniów z klasy drugiej - Jan Maksimowicz i Kornel Romatowski.
Klasy szóste - Dominika Stasiak , Kamila Domel, Małgorzata Laszkowska, Kaja Selwocka, Julia Żukowska ,Kacper Murawski, Jakub Skowroński, Bartosz Staszewski, Maciej Świderski, Sebastian Stawicki, Emil Miezianko.
Wyniki:
kl. IV SP:
1. SP 3 Olecko
2. SP 4 Olecko (opiekunowie: Renata Januszczyk i Marzena Jasińska)
3. SP Kowale Oleckie
4. SP Gąski
5. SP Sokółki
kl. V SP:
1. SP 3 Olecko
2. SP Kowale
3. SP Judziki
kl. VI SP:
1. SP 3 Olecko
2. SP Gąski
3. SP 4 Olecko (opiekunowie: Renata Januszczyk i Marzena Jasińska)
4. SP Sokółki
5. SP Kowale Oleckie
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

więcej zdjęć


Joanna Łuszczyńska i Dominika Miezianko z Gimnazjum nr 1 w Olecku wywalczyły brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym.

    14 kwietnia 2015r. w Ostródzie odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego Gimnazjów w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów dziewcząt i 12 drużyn chłopców.
    Reprezentantki Gimnazjum nr 1 z Olecka wygrały wszystkie pojedynki grupowe. Pokonały po 3:0 Gimnazjum nr 2 w Olsztynie, Gimnazjum nr 4 w Kętrzynie, Gimnazjum w Milejewie i Gimnazjum w Mikołajkach.
    Niestety, w kolejnym meczu decydującym o wejściu do finału Joanna Łuszczyńska i Dominika Miezianko przegrały 0:3 z Gimnazjum nr 1 w Działdowie i pozostała im walka o 3. miejsce.
    Olecczanki zmierzyły się w nim z drużyną z Gimnazjum nr 4 w Kętrzynie. Górą były reprezentantki Gimnazjum nr 1 w Olecku, które wygrały 3:0 i tym samym wywalczyły brązowy medal.
    W finale Gimnazjum nr 2 z Lidzbarka Warmińskiego pokonało 3:1 Gimnazjum nr 1 z Działdowa. Trenerką zawodniczek z Olecka jest nauczycielka wychowania fizycznego Marzena Jasińska.

więcej zdjęć


Puchar Polski - BYDGOSZCZ CUP 17-19.04.2015
Międzynarodowy Turniej w Taekwondo Olimpijskim

    Prawie 500 zawodników z Polski i zagranicy uczestniczyło w Pucharze Polski - BYDGOSZCZ CUP Międzynarodowy Turniej w Taekwondo Olimpijskim. W zmaganiach tych uczestniczyli reprezentanci LUKS „HIDORI” Olecko działającego przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku im ks. J. Twardowskiego. W Kategorii młodzieżowca do lat 21 najlepiej wypadła Justyna Miszczak zajmując 2 miejsce w kategorii do 57 kg. Dwie wygrane walki zakończyła przed czasem. W Finale uległa zawodniczce z Nidzicy. Również w młodzieżówce startował Maurycy Miszczak i w kategorii do 68 kg zajął ostatecznie miejsce 5. W Ćwierćfinale uległ Mistrzowi Europy, i późniejszemu zwycięzcy z Poznania. Obaj nasi zawodnicy to uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Warszawie.

Zarząd HIDORI.


IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku w Taekwondo dzieci - 19 medali zawodników LUKS „HIDORI” Olecko

    W dniu 28.03.2014 w Białymstoku rozegrano po raz czwarty Otwarte Mistrzostwa Białegostoku w Taekwondo dzieci. W zawodach uczestniczyły dzieci z klubów Podlasia, Warmii i mazur oraz Białorusi. Z klubu „HIDORI” działającego przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. J. Twardowskiego w Olecku udział wzięło 19 zawodników. Dzieci w wieku 7-9 lat rywalizowały w technikach specjalnych, 10-13 lat, techniki specjalne oraz Kyorugi czyli walki sportowej.
Wyniki podopiecznych Doroty i Tomasza Miszczak:
Kamiński Konrad - 3m walki, 1 m techniki specjalne
Wróblewski Kacper - 1m walki, 3 m techniki specjalne
Rozalia Mikielska - 4 m techniki specjalne
Rubin Filip - 2m walki, 3 m techniki specjalne
Leszczyńska Wiktoria - 3m walki, 5 m techniki specjalne
Toczyńska Martyna - 2 m techniki specjalne
Wasilewska Anna - 5 m techniki specjalne
Miszczak Antoni - 3 m techniki specjalne
Olechnowicz Gabryś - 5 m techniki specjalne
Jabłońska Julia - 1 m techniki specjalne
Putra Michał - 1 m techniki specjalne
Putra Gabrysia - 3 m techniki specjalne
Żukowski Mateusz - 2 m techniki specjalne
Wiktor Raszkowski - 3m walki, 4 m techniki specjalne
Butkiewicz Julia - 2 m techniki specjalne
Wróblewski Jakub - 4 m techniki specjalne
Suchocki Dominik - 3 m techniki specjalne
Suchocki Dawid - 2m walki, 2 m techniki specjalne
Krzysztof Wróblewski - 1 m techniki specjalne
    Wszyscy zawodnicy są uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. J. Twardowskiego w Olecku. Przygotowania oraz wyjazd współfinansowany był z dotacji Gminy Olecko. Gratulacje

Zarząd klubu


W dniu 26.02.2015r odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w Lekkiej Atletyce Gimnazjów. W mistrzostwach rozegranych na hali Lega walczyło 9 szkolnych reprezentacji.

Wyniki naszych uczniów
5 okrążeń dziewcząt:
Paulina Szyłak - 2 miejsce
5 okrążeń chłopców:
Maciej Nikielec - 3 miejsce
rzut piłką lekarską chłopców:
Jakub Krumrei - 3 miejsce
skok w dal z miejsca chłopców:
Julian Stramowski - 2 miejsce

więcej zdjęć


    W dniu 25.02.2015r odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych W mistrzostwach startowało ponad 200 zawodników z 12 szkół podstawowych powiatu oleckiego oraz z litewskiego Kibertai.

Wyniki naszych reprezentantów:
60 m dziewcząt:
Dominika Stasiak - 3 miejsce
60 m chłopców:
Kacper Murawski - 2 miejsce
skok w dal z miejsca dziewcząt:
Marlena Szyłak - 1 miejsce
bieg sztafetowy 4x2 okrążenia dziewcząt:
drużyna - 3 miejsce
bieg sztafetowy 4x2 okrążenia chłopców:
drużyna - 2 miejsce
W klasyfikacji punktowej nasza szkoła zajęła drugie miejsce.

więcej zdjęć
 


Puchar Polski w Taekwondo -Wielkopolska CUP 2015

    W sobotę 28 lutego br. Reprezentant LUKS „HIDORI” Olecko działającego przy Szkole Podstawowej nr 4 im Ks. J. Twardowskiego w Olecku, Maurycy Miszczak obecnie uczeń I klasy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Warszawie wystartował z powodzeniem w Pucharze Polski Kadetów i Juniorów w Kórniku. Był to turniej rankingowy Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, który stał na bardzo wysokim poziomie. W turnieju wzięło udział 380 zawodników, z kilkudziesięciu klubów z Polski a także Czech i Niemiec.
    Maurycy rywalizował w kyorugi /walka sportowa/ w kategorii do 68 kg juniorów. Stoczył 3 wygrane walki odpowiednio z zawodnikami z Olsztyna, Nidzicy, Międzyrzecza Podlaskiego. W Finale uległ zawodnikowi ze Śremu.
    Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 


    W dniu 16.12.2014r odbył się Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego w Zespole Szkół w Olecku organizatorami były nauczyciele wychowania fizycznego Marzena Jasińska i Renata Januszczyk . W zawodach uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjalnej. Rywalizacja była zacięta zawodnicy walczyli o puchary medale i nagrody rzeczowe. Najmłodszym zawodnikiem turnieju został Maksymilian Fiedorowicz , który zdobył pamiątkowy puchar .P o zakończonym turnieju odbyła wspólna Wigilia.
Szkoła Podstawowa dziewczęta
I miejsce Kamila Domel
II miejsce Anna Naruszewicz
III miejsce Julia Fiedorowicz
Szkoła Podstawowa chłopcy
I miejsce Aleksander Krajewski
II miejsce Jakub Maciejewski
III miejsce Jakub Nietubyć
IV miejsce Jakub Mackun
V miejsce Maksymilian Fiedorowicz
Gimnazjum Dziewczęta
I-miejsce Joanna Łuszczyńska
II –miejsce Dominika Miezianko
III -miejsce Emilia Naruszewicz
IV – miejsce Gabriela Maciejewska
V-miejsce Aleksandra Staszewska
Gimnazjum chłopcy
I-miejsce Damian Fiedorowicz
II- miejsce Patryk Kłeczek
III- miejsce Patryk Domoracki
IV – miejsce Jakub Bąkowski
V – miejsce Rafał Sokalski

więcej zdjęć


Mistrzostwa Rejonu VI W-M SZS w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

    1.12.2014r . w Hali ,,Lega” w Olecku odbyły zorganizowane przez MOSiR w Olecku Mistrzostwa Rejonu VI W-M SZS w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W zależności od ilości drużyn w danej kategorii uczestnicy turnieju grali systemem „każdy z każdym” lub „brazylijskim do dwóch przegranych”.
Zespół Szkół w Olecku reprezentowali uczniowie:
• Szkoły Podstawowej nr 4 w Olecku: Kamila Domel, Anna Natruszewicz,
• Gimnazjum nr 1 w Olecku: Joanna Łuszczyńska, Dominika Miezianko oraz Damian Fiedorowicz, Patryk Kłeczek.
    Dziewczęta z gimnazjum pokonały rywalki i wystąpią w Mistrzostwach Województwa. Drużyna chłopców zajęła V miejsce, natomiast drużyna dziewcząt z podstawówki uplasowała się na czwartej pozycji.

więcej zdjęć


Mistrzostwa Powiatu SZS w „Trójkach Siatkarskich”

     25.11.2014r. w Hali ,,Lega” w Olecku odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w „Trójkach Siatkarskich” zorganizowane dla szkół podstawowych z terenu powiatu oleckiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy piątej – dziewczęta i chłopcy.
     Na szczególne wyróżnienie zasługuje drużyna chłopców: Korneliusz Onufryjenko, Emil Miezianko, Paweł Łuszczyński, Adam Dłuski, Kacper Wróblewski, Maciej Olszewski, Mariusz Zaręba. Zdobyli oni mistrzostwo powiatu i awansowali tym samym do mistrzostw rejonu.
     Drużyna dziewcząt w składzie: Wiktoria Chmielewska, Gabriela Trofimow, Julia Żukowska, Kamila Domel, Wiktoria Jasińska, Małgorzata Laszkowska, Pola Stadnicka zajęła trzecie miejsce.
     Cieszy nas sukces naszych młodych siatkarek i siatkarzy. Życzymy im kolejnych wygranych i trzymamy za nich kciuki.


Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

    5.11.2014r. w Zespole Szkół w Olecku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. W zmaganiach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Bezkonkurencyjni okazali się podopieczni p. Marzeny Jasińskiej, reprezentanci organizatora zawodów. Uczniowie z Zespołu Szkół w Olecku wywalczyli awans na mistrzostwa rejonowe.

Szkoła podstawowa - dziewczęta
I miejsce - SP 4 Olecko ( Anna Naruszewicz, Kamila Domel)
II miejsce - SP1 Olecko (Wiktoria Brzezińska, Zuzanna Gawryś)

Szkoła podstawowa - chłopcy
I miejsce - SP Gąski (Michał Sieczkowski, Cezary Karniłowicz, Robert Wasilewski)
II miejsce - SP1 Olecko (Aleksander Krajewski, Aleksander Adamajt)
III miejsce - SP4 Olecko (Jakub Maciejewski,Jakub Mackun, Jakub Nietubyć)

Gimnazja - dziewczęta
I miejsce - Gimnazjum nr 1 Olecko (Joanna Łuszczyńska, Dominika Miedzianko)
II miejsce - Gimnazjum Kijewo (Wiktoria Murzyn, Daria Młynarczyk)
III miejsce - Gimnazjum Sokółki (Kamila Domaradzka, Julia Sieńko)

Gimnazja - chłopcy
I miejsce -Gimnazjum nr 1 Olecko (Damian Fiedorowicz, Patryk Kłeczek)
II miejsce - Gimnazjum Kijewo (Mateusz Waszczuk, Karol Wójcik)
III miejsce - Gimnazjum Sokółki (Jakub Luberecki, Mateusz Jachimowicz)

więcej zdjęć


Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu

    29.10.2014. na pływalni Lega w Olecku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu. W zawodach wzięły udział szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.
    Ponad stu pływaków rywalizowało ze sobą w różnych konkurencjach. Zawodnicy startowali indywidualnie (styl dowolny, klasyczny ,grzbietowy) i w sztafecie. Naszą szkołę reprezentowało kilkunastu uczniów, którzy zdobywali cenne punkty. Podopieczni nauczycielek wychowania fizycznego - Renaty Januszczyk i Marzeny Jasińskiej spisali się bardzo dobrze, zdobywając czołowe miejsca. Oto wyniki naszych zawodników:

SP 50 m styl dowolny dziewcząt
6. Julia Żukowska SP 4 Olecko 1:09,72 3 pkt.
SP 50 m styl dowolny chłopców
4. Jakub Skowroński SP4 Olecko 0:44,51 5 pkt.
7. Krzysztof Kalinowski SP4 Olecko 0:47,92 2 pkt.
SP 50 m styl klasyczny dziewcząt
7. Zuzanna Przyborowska SP4 Olecko 1:17,11 2 pkt.
9. Patrycja Stasiukiewicz SP4 Olecko 1:20,60 0 pkt.
SP 50 m styl klasyczny chłopców
6. Bartosz Staszewski SP4 Olecko 1:07,75 3 pkt.
SP 50 m styl grzbietowy dziewcząt
1. Rebeka Kasprzak SP4 Olecko 0:53,85 9 pkt.
4. Amelia Ropel SP 4 Olecko 0:56,39 5 pkt.
SP 50 m styl grzbietowy chłopców
9. Sebastian Stawicki SP4 Olecko 1:07,63 0 pkt.
10. Maciej Olszewski SP4 Olecko 1:09,41 0 pkt.
SP sztafety dziewcząt (8x2 5m)
3. SP4 Olecko 3:47,86 24 pkt.
SP sztafety chłopców (8x25 m)
4. SP4 Olecko 3:10,56 20 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT SP
3. SP 4 Olecko 43 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW SP
5. SP4 Olecko 30 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl dowolny dziewcząt
1. Wiktoria Kasprzak GIM. 1 Olecko 0:35,52 9 pkt.
4. Alicja Dembińska GIM. 1 Olecko 0:38,33 5 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl dowolny chłopców
1. Błażej Gałkowski GIM. 1 Olecko 0:30,39 9 pkt.
3. Jakub Milewski GIM. 1 Olecko 0:36,04 6 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl klasyczny dziewcząt
1. Julita Domoracka GIM. 1 Olecko 1:13,00 9 pkt.
2. Joanna Łuszczyńska GIM. 1 Olecko 1:14,27 7 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl klasyczny chłopców
3. Szymon Ropel GIM. 1 Olecko 0:55,24 6 pkt.
4. Patryk Domoracki GIM. 1 Olecko 0:57,43 5 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl grzbietowy dziewcząt
2. Aleksandra Karaś GIM. 1 Olecko 0:55,25 7 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl grzbietowy chłopców
1. Sebastian Jarzębowicz GIM. 1 Olecko 0:43,24 9 pkt.
3. Miłosz Myszkiewicz GIM. 1 Olecko 0:53,28 6 pkt.
GIMNAZJA sztafety dziewcząt (8x25 m)
2. GIM. 1 Olecko 2:59,26 28 pkt.
GIMNAZJA sztafety chłopców (8x25 m)
2. GIM. 1 Olecko 2:27,60 28 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT GIMNAZJA
2. GIM 1. Olecko 71 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW GIMNAZJA
2. GIM. 1 Olecko 69 pkt.

więcej zdjęć


    W dniu 15.10.2014r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Szkół Gimnazjalnych na hali Lega w Olecku. W zawodach reprezentacja wystąpiła w składzie: Jakub Krumrei, Patryk Domoacki, Patryk Kleczek, Przemysław Piekarski, Przemysław Kwiatkowski ,Michał Domasik, Eryk Karaś. Nasza drużyna wywalczyła III miejsce. Opiekun Marzena Jasińska.
I miejsce Gimnazjum nr 2 w Olecku
II miejsce Gimnazjum Kijewo
III miejsce Gimnazjum nr 1 w Olecku

więcej zdjęć


    08.10.2014r. w hali „Lega” w Olecku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Szkół Gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: kapitan Jakub Krumrei, Patryk Domoracki, Piotr Czarniecki, Konrad Konewko, Patryk Kłeczek, Przemysław Piekarski, Przemysław Kwiatkowski, Michał Domasik, Paweł Dźwilewski. Podopieczni pani Marzeny Jasińskie wywalczyli III miejsce.
Końcowe wyniki:
I miejsce - Gimnazjum nr 2 w Olecku
II miejsce - Gimnazjum Wieliczki
III miejsce - Gimnazjum nr 1 w Olecku

więcej zdjęć


     7 października 2014r. w Olecku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W sportowych zmaganiach wzięły udział 4 drużyny: Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku , Szkoła Podstawowa nr3 w Olecku, Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku oraz Szkoła Podstawowa z Kowali Oleckich.
     Wszystkie zespoły wykazały się ogromną wolą zwycięstwa. Nasza sztafeta uległa jedynie sztafecie ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Olecka, osiągając zaszczytne drugie miejsce.
    Oto skład „srebrnej” drużyny: Kacper Stawicki, Kacper Murawski, Bartosz Staszewski, Sebastian Stawicki, Korneliusz Onufryjenko, Kacper Wróblewski, Maciej Świderski, Jakub Skowroński, Emil Miezianko, Kornel Romotowski, Maciej Olszewski.

Gratulacje naszym biegaczom!
 


     27.09.2014 odbyły się XXIII Oleckie Biegi dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych. W zawodach uczestniczyły szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne, w sumie startowało 265 zawodników.. Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, zajęli miejsca na podium . Gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy reprezentowali naszą szkołę. Trzech pierwszych zawodników w każdym biegu otrzymało pamiątkowe dyplomy i medale oraz słodki upominek. Wszystkim startującym zostały wręczone dyplomy uczestnictwa.

więcej zdjęć

Wyniki naszych sportowców:

Dziewczęta - 500 m
(rocznik 2007-2006 - klasy I–II SP):

11. Wiktoria Karaś SP 4 Olecko
19. Rozalia Mikielska SP 4 Olecko
23. Amelia Witkowska SP 4 Olecko

Chłopcy - 500 m
(rocznik 2007-2006 - klasy I-II SP)

1. Jan Maksimowicz SP 4 Olecko
2. Kornel Romotowski SP 4 Olecko
6. Kornel Kasprzyk SP 4 Olecko
9. Dominik Piotrowski SP 4 Olecko
16. Jakub Sawicki SP 4 Olecko
18. Mateusz Żukowski SP 4 Olecko
21. Dominik Suchocki SP 4 Olecko
27. Antoni Miszczak SP 4 Olecko
29. Gabriel Olechnowicz SP 4 Olecko
30. Krzysztof Skorupski SP 4 Olecko
35. Bartosz Truchan SP 4 Olecko
37. Szymon Nietubyć SP 4 Olecko

Dziewczęta - 500 m
(rocznik 2005-2004 - klasy III-IV SP)

2. Rozalia Piotrowska SP 4 Olecko
3. Weronika Drażba SP 4 Olecko
12. Gabriela Sokołowska SP 4 Olecko
16. Magdalena Milewska SP 4 Olecko
22. Amelia Ropel SP 4 Olecko
23. Rebeka Kasprzak SP 4 Olecko
27. Wiktoria Leszczyńska SP 4 Olecko
28. Martyna Kasprzyk SP 4 Olecko

Chłopcy - 500 m
(rocznik 2005-2004 - klasy III-IV SP)

3. Kacper Stawicki SP 4 Olecko
4. Jakub Gościewski SP 4 Olecko
13. Filip Rubin SP 4 Olecko
19. Mateusz Domel SP 4 Olecko
22. Eryk Czaplejewicz SP 4 Olecko
23. Filip Krawczyk SP 4 Olecko
25. Mateusz Megiel SP 4 Olecko
28. Bartosz Sokołowski SP 4 Olecko
34. Dawid Suchocki SP 4 Olecko
35. Filip Rubin SP 4 Olecko
38. Szymon Rutkowski SP 4 Olecko

Dziewczęta - 900 m
(rocznik 2003-2002 - klasy V–VI SP)

5. Kaja Selwocka SP 4 Olecko
9. Dominika Stasiak SP 4 Olecko
14. Julia Żukowska SP 4 Olecko

Chłopcy - 900 m
(rocznik 2003-2002 - klasy V–VI SP)

1. Sebastian Stawicki SP 4 Olecko
6. Kacper Murawski SP 4 Olecko
13. Emilian Kowalewski SP 4 Olecko
14. Jakub Skup SP 4 Olecko
26. Norbert Gałażyn SP 4 Olecko

Chłopcy - 1 mila
(rocznik 2001-1999 - klasy I–III SG)

2. Maciej Nikielec Gimnazjum 1 Olecko
21. Kamil Juchniewicz SP 4 Olecko

Kobiety - 3000 m OPEN

4. Marzena Jasińska „Olecko Biega”


Jesień na sportowo

    18.09.2014r na stadionie miejskim w Olecku odbyły się Jesienne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów z gimnazjum. Poziom zawodów był bardzo wysoki, ponieważ oprócz szkół z naszego powiatu, startowały też placówki z powiatu suwalskiego. Nasi uczniowie mogą poszczycić się zdobyciem dwóch medali:
• Paulina Szyłak w biegu na 600m zdobyła III miejsce.
• Gabriela Bagan w pchnięciu kulą uplasowała się na III pozycji.
Gratulacje dla dziewczyn.