Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego równolegle z działalnością naukową prowadzą aktywność także w strefie sportowej. Zarówno młodzi sportowcy uczący się w najmłodszych klasach Szkole Podstawowej Nr 4, jak i Ci najstarsi w każdym roku szkolnym mogą pochwalić się wybitnymi sukcesami sportowymi na arenach miasta oraz powiatu. Co warte podkreślenia, młodzież uczęszcza do wielu klubów gdzie poświęca większość popołudnia na treningi. Rokrocznie liczba medali i miejsc punktowanych rośnie, co jest efektem pracy sportowców oraz trenerów i nauczycieli. Ważne jest przy tym, że nasi młodzi sportowcy oddają się sportowi całkowicie. Pasja, jaką jest uprawianie sportu, przynosi dzięki temu oszałamiające rezultaty. Oto najważniejsze momenty z ostatnich miesięcy życia sportowego naszej szkoły, jakie udało nam się zapamiętać. Nie wszystkie były słodkie, zakończone sukcesem, ale jednego możemy być pewni. Każdy udział w zawodach to kolejne doświadczenie i sprawdzian swoich umiejętności. Moment wspaniałych zabaw podczas kibicowania i miło spędzony czas z przyjaciółmi. Wszystkie zawody dostarczyły nam nie lada emocji. Wszystkim sportowcom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


    Koniec roku blisko a nasi sportowcy nie odpoczywają, aktywnie spędzają czas wolny. 15 czerwca 2018 r. na Kortach MOSiR odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w Tenisie Ziemnym. Nie zabrakło sukcesów naszych uczennic. Rozalia Mikielska okazała się bezkonkurencyjna! Wygrywała każdy mecz w swojej grupie z dużą przewagą punktową. Rozalia Mikielska uplasowała się na pierwszej pozycji zostając Mistrzynią Województwa. Lena Czaplejewicz najmłodsza ze swojej grupy ale skuteczna, konkurowała w grupie ze starszymi o dwa lata kolegami i koleżankami. Wytrwale i do samego końca Lena walczyła z kolegą o pierwsze miejsce. Lena została Wicemistrzynią Województwa otrzymując wiele pochwał od trenerów z innych klubów. Serdecznie gratulujemy!

więcej zdjęć


    13 czerwca 2018 r. w Olecku na Stadionie Miejskim odbyły się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej Warmińsko -Mazurskiego SZS w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców. Naszej reprezentacji w składzie A. Jankowska, R. Piotrowaska, G. Torebko, K. Kłoczko, K. Murawski, B. Staszewski należą się ogromne brawa i gratulacje. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami:
- Gabrysia Torebko została Mistrzynią Województwa na dystansie 60 m., zabrakło jej 1 cm aby zdobyć brązowy medal mistrzostw w konkurencji skoku w dal.
- Kacper Kłoczko, złoty medalista mistrzostw zostawił swoich konkurentów daleko, daleko za sobą. Kacper jest niedościgniony na dystansie 1000 m.!
- Kacper Murawski srebrny medalista mistrzostw na dystansie 300 m. oraz V na dystansie 100 m.
- Bartosz Staszewski już niedługo absolwent naszej szkoły tak niewiele bo tylko 3 cm dzieliło go od zdobycia brązowego medalu mistrzostw w konkurencji skoku w dal. IV miejsce jest wysoką lokatą tych mistrzostw jednak dla zawodnika to pewnego rodzaju niedosyt!
     Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 


    W dniu 26.05.2018 r. na Stadionie Miejskim w Olecku odbyła się XI Olecka Olimpiada Milusińskich im. Romualda Wojnowskiego. Na tej imprezie w tak szczególny dzień nie zabrakło naszych młodszych bohaterów, którzy wielokrotnie stanęli na podium w kategorii:

dzieci 7-8-letnie (konkurs strzałów na bramkę):
2. Rafał Smokowski (SP 4 Olecko)
dzieci 7-8-letnie (skoki w workach z punktu A do punktu B):
3. Hanna Miłun (SP 4 Olecko)
dzieci 9-10–letnie (skoki w workach slalomem między tyczkami):
2. Lidia Grześ (SP 4 Olecko)
dzieci 9-10–letnie (konkurs strzałów na bramkę):
1. Szymon Fiedorowicz (SP 4 Olecko)
2. Maksymilian Fiedorowicz (SP 4 Olecko)
dzieci 9-10–letnie (tor przeszkód dla dziecka wraz z rodzicem):
2. Kornel Kołodziński (SP 4 Olecko)
Serdecznie wszystkim gratulujemy!
 


    W dniu 20 Maj 2018 r. po raz pierwszy w tym sezonie została rozegrana I kolejka Letniej Ligi Tenisa Ziemnego zorganizowana przez MOSiR w Olecku i klub TZ Kamila. Nie mogło zabraknąć na niej naszej uczennicy, która wspólnie z organizatorem, trenerem zmaga się ze swoją techniką i efektywnością podczas treningów na naszej hali. A oto i efekty tych treningów:
Klasy I-III Szkoły Podstawowe:
I miejsce- Lena Czaplejewicz (SP4 Olecko).

    Następna kolejka Ligi Tenisa dnia 17 czerwca 2018r. na kortach w Olecku. Lenie Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


    17 maja 2018 r. na Stadionie Miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Trójboju LA Szkół Podstawowych.
Oto wyniki:
Dziewczęta
bieg na 60 m:
3. Amelia Maksimowicz (SP 4 Olecko) 10,12
bieg na 300 m:
2. Amelia Maksimowicz (SP 4 Olecko) 57,76
Chłopcy:
bieg na 60 m:
2. Michał Putra (SP 4 Olecko) 9,48
Wielkie gratulacje!

więcej zdjęć

 


    17 Kwiecień 2018 na Stadionie Miejskim w Olecku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych dla Klas IV, V, VI SP. Nasza sztafeta klas IV uplasowała się na 5 miejscu, zaś sztafeta klas VI zajęła trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy!

 

    16 maja 2018 r. Nasza Szkoła wzięła udział w Mistrzostwach Województwa WMZ LZS w lekkiej atletyce 2018. Wielkim sukcesem możemy pochwalić się w kategorii skoku w dal gdzie nasza uczennica dodamy bardzo skoczna uczennica Gabrysia Torebko zdobyła I miejsce z wynikiem 4,39! W kategorii mężczyzn także w skoku w dal Bartosz Staszewski zdobył III miejsce z wynikiem 5,34. Najszybszy okazał się Kacper Kłoczko, zajmując I miejsce na dystansie 1000 m. Kolegów zostawił daleko za sobą - był bezkonkurencyjny! To jest ogromny sukces naszych uczniów w skali województwa. W ogólnej klasyfikacji gimnazjów Olecko zajęło 2 miejsce z 19 miast.

więcej zdjęć


    10 Maj 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Czwórboju LA Szkół Podstawowych gdzie nie zabrakło sukcesów naszej uczennicy:
WYNIKI:
Dziewczęta:
bieg na 60 m:
1. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 8,68
2. Nikola Jurek (SP 3 Olecko) 8,82
3. Kinga Czerwińska (SP 3 Olecko) 8,86
skok w dal:
1. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 4,18 m
2. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 4,14 m
3. Magda Gawrych (SP Sokółki) 4,04 m.
    Gabrysiu serdecznie gratulujemy życząc kolejnych sukcesów!


    26 kwietnia 2018 r . na Stadionie Miejskim Przy MOSiR w Olecku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w LA Szkół Podstawowych i Ponadgimnazjalnych. W takich zawodach nie mogło zabraknąć reprezentacji naszych najlepszych lekko atletów.

WYNIKI:
Szkoły Podstawowe – Dziewczęta z rocznika 2005 i młodsze
bieg na 60 m:
2. Gabrysia Torebko (SP 4 Olecko) 9.04
bieg na 300 m:
3. Wiktoria Grudzińska (SP 4 Olecko) 54.56
skok wzwyż:
1. Gabrysia Torebko (SP 4 Olecko) 135 cm
rzut piłeczką palantową:
3. Kornel Romotowski (SP 4 Olecko) 53.00

Szkoły Podstawowe – Dziewczęta z rocznika 2002-2004
bieg na 600 m:
1. Rozalia Piotrowska (SP 4 Olecko) 2:002,63
bieg na 1000 m:
1. Anna Jankowska (SP 4 Olecko) 3:31,67
pchnięcie kulą:
2. Pola Stadnicka (SP 4 Olecko) 9,40 m

Szkoły Podstawowe – Chłopcy z rocznika 2002-2004:
bieg na 100 m:
1. Kacper Murawski (SP 4 Olecko) 11,58
bieg na 300 m:
1. Kacper Murawski (SP 4 Olecko) 39,30
skok w dal:
3. Jakub Bajster (SP 4 Olecko) 4,96 m.

więcej zdjęć


Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

    Już po raz dwunasty 20 grudnia 2017r. w naszej szkole odbył się Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego. Stało się już tradycją, którą zapoczątkowała pani Marzena Jasińska główny organizator turnieju, że co roku przed Świętami Bożego Narodzenia w dużym gronie spotykają się sympatycy tenisa stołowego z całego miasta Olecko. Po długiej sportowej rywalizacji wyłoniono zwycięzców zawodów, którzy otrzymali od organizatora puchary a także pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów: Renatę Januszczyk , Małgorzatę Michałowską, Marzenę Jasińską i Iwonę Saulewicz.
Uzyskane wyniki :
Kategoria klas O –III dziewcząt:
I miejsce Lena Czaplejewicz
Kategoria klas O –III- chłopców
I miejsce Jan Saulewicz
II miejsce Michał Kawałko
III miejsce Filip Bednarek
Kategoria klas IV –VI chłopców
I miejsce Wiktor Raszkowski
II miejsce Karol Burba
III miejsce Jakub Naruszewicz
IV miejsce Jakub Kozłowski
V miejsce Jakub Wróblewski
Kategoria klas , VII + gimnazjum i szkoły średnie chłopców
I miejsce Patryk Kłeczek
II miejsce Damian Fiedorowicz
III miejsce Łukasz Bartnicki
IV miejsce Rafał Sokalski
V miejsce Rafał Bartnicki
VI Aleksander Krajewski
VII – VIII Jakub Maciejewski
Jakub Mackun
    Najmłodszymi zawodnikami zostali Jan Saulewicz i Filip Bednarek, którzy także zostali nagrodzeni statuetkami. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom. Dzięki Państwa zaangażowaniu mogliśmy przygotować turniej pełen wielu nagród. Dziękujemy!
    Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do celów i wielu sukcesów sportowych.

więcej zdjęć


OLSZTYN CUP Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim

    Dobry występ zawodników klubu HIDORI OLECKO podczas Pucharu Polski Taekwondo Olimpijskiego w Olsztynie!! W hali Urania w Olsztynie odbył się kolejny Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. Reprezentanci HIDORI odnotowali kolejny bardzo udany i owocny start w tym sezonie. Potwierdzili swoją predyspozycję i wysoką pozycję.
Filip Rubin w kategorii kadet do 61 kg zajął 2 miejsce.
Pozostali zawodnicy z naszego klubu:
Rozalia Mikielska – 5 miejsce,
Antoni Miszczak, Wiktor Raszkowski - obaj 9 miejsca.


Gimnazjaliści z naszej szkoły najlepszą drużyną podczas mistrzostw powiatu.

    W dniu 22.11.2017r. w hala Lega odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Piłce Koszykowej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział drużyny z 4 szkół: Szkoła Podstawowa w Wieliczkach, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olecku oraz ZWYCIĘSCY w składzie: Kacper Kłoczko, Kacper Parafinowicz, Filip Zawistowski, Maks Bedyński, Krzysztof Bielawski, Kamil Buchowski. Drużyny chłopców zacięcie rywalizowały ze sobą, lecz niekwestionowanie wygrała drużyna naszej szkoły. Gratulacje dla zawodników.
Klasyfikacja końcowa:
SP 4 Olecko – SP 2 Olecko 19:12
SP 2 Olecko – SP 1 Olecko 21:14
SP 4 Olecko – SP 1 Olecko 32:4
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku (opiekun Marzena Jasińska)
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olecku (opiekun Beata Kozłowska)
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku (opiekun Adam Wyszyński)


28 X 2017

TAEKWONDO OLIMPIJSKIE „RUT-CUP” 2017

    28 października bieżącego roku w Zespole Szkół w Barczewie odbył się Turniej Taekwondo Olimpijskiego Organizatorem zawodów był Klub AZS UWM OLSZTYN. W turnieju udział wzięło około 180 zawodników reprezentujących kluby Taekwondo Olimpijskiego z różnych rejonów Polski.
LUKS „HIDORI” Olecko reprezentowali zawodnicy, podopieczni Doroty i Tomasza Miszczak z kategorii dzieci, młodzików i kadetów, którzy po raz kolejny pokazali wysoki poziom oraz dostarczyli wielu emocji.
Indywidualne wyniki zawodników LUKS”HIDORI” Olecko:
Lena Szyłkiewicz – 1 miejsce walki dzieci,
Kamińska Milena - 1 miejsce walki dzieci,
Antoni Miszczak – 1 miejsce, 2 miejsce w konkurencji technik specjalnych oraz 3 miejsce walki młodzik,
Zofia Reczko – 2 miejsce walki dzieci,
Julia Butkiewicz – 2 miejsce walki młodzik,
Tadeusz Nowik – 2 miejsce walki kadet,
Koronkiewicz Gabriela – 2 miejsce walki dzieci,
Kamińska Klaudia – 3 miejsce walki dzieci,
Dziubińska Maja – 3 miejsce walki dzieci.
    LUKS HIDORI Olecko zajęło 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Przygotowania i start był współfinansowany z dotacji Starostwa Powiatowego Olecko.


 


27 X 2017

     Dnia 27 października 2017 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Powiatu Oleckiego SZS w Drużynowym Pływaniu Szkół Podstawowych. Zawody organizowane były na pływalni hali „Lega” w Olecku. Naszą szkołę reprezentowali: Lena Czaplejewicz, Maja Fiedorowicz, Amelia Rynkiewicz, Amelia Gniedziejko, Antonina Dębiska, Rozalia Mikielska, Julia Truszczyńska, Julia Szlaszyńska, Rafał Smokowski, Maksymilian Fiedorowicz, Mateusz Żukowski, Jakub Wróblewski, Oliwie Piętko, Kornel Romotowski, Szymon Rutkowski, Konrad Kamiński, Szymon Fiedorowicz.
Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:
Rocznik 2007-2008:
50m styl klasyczny dziewcząt
2 miejsce - Lena Czaplejewicz - 1:55,79
50m styl grzbietowy dziewcząt
2 miejsce - Amelia Rynkiewicz - 1:30,73
5om styl dowolny chłopców
3 miejsce - Mateusz Żukowski - 0,59,74
Rocznik 2005 i młodsi:
50m styl klasyczny dziewcząt
1 miejsce - Julia Truszczyńska - 0:58,96
50m styl grzbietowy dziewcząt
2 miejsce - Antonina Dębska - 1:12,60
50m styl grzbietowy chłopców
1 miejsce - Szymon Rutkowski - 0:47,73
50m styl dowolny chłopców
2 miejsce - Kornel Romotowski - 0:42,60
Sztafety dziewcząt (8x25m) – 2 miejsce - 4:27,38
Sztafety chłopców (8x25m) - 2 miejsce - 3:49,73
KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT rocznik 2005 i młodsi – 2 miejsce
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW rocznik 2005 i młodsi – 2 miejsce

więcej zdjęć


25 X 2017

    W dniu 25.10.2017r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w drużynowym tenisie stołowym szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. W zawodach uczestniczyło 41 zawodniczek i zawodników. Drużyna SP Nr 4 spisała się fantastycznie zajmując dwa pierwsze i dwa drugie miejsca. Mistrzowie Powiatu zakwalifikowali się do Mistrzostw Rejonu. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięscy statuetki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku.

WYNIKI

Szkoły podstawowe rocznik 2005 i młodsi.
Dziewczęta:
SP 1 – SP 4 3:1
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku
2. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku skład Antonina Dębska , Wiktoria Karaś
Chłopcy:
SP 1 – SP 4 2:3
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku Karol Burba , Wiktor Raszkowski
2. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku

Szkoły podstawowe rocznik 2002-2004.
Dziewczęta:
SP 4 – SP 1 3:0
SP 1 – SP 2 0:3
SP 4 – SP 2 0:3
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olecku
2. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku Anna Naruszewicz Kamila Domel
3. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku
Chłopcy:
SP 4 – SP Kijewo 3:1
SP 2 – SP 1 3:2
SP 4 – SP 2 3:0
SP Kijewo – SP 1 3:0
SP 4 – SP 1 3:0
SP Kijewo – SP 2 3:0
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku Aleksander Krajewski , Maks Bedyński
2. Szkoła Podstawowa w Kijewie
3. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olecku
4. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku

więcej zdjęć


21 - 22 X 2017

Międzynarodowy Puchar Polski Taekwondo w Nowym Sączu

    W dniach 21 – 22 X 2017 r. w Nowym Sączu odbył się Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo. W zawodach udział wzięli reprezentanci Polski, Słowacji i Ukrainy łącznie ponad 400 zawodników i zawodniczek. Olecko reprezentowali podopieczni Doroty i Tomasza Miszczak z LUKS „HIDORI” Olecko:
- Rozalia Mikielska – 1 miejsce walki + 57 kg,
- Karolina Barszczewska – 2 miejsce do 44 kg,
- Julia Butkiewicz – 3 miejsce do 57 kg.
Pozostali zawodnicy: Antoni Miszczak, Filip Rubin, Wiktor Raszkowski, Konrad Kamiński.


27 IX 2017

    27 września na stadionie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV-VI SP i uczniowie klasy VII-III G. Drużynę stanowiło 10 uczniów jednej szkoły, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców.

Wyniki końcowe:
SZKOŁY PODSTAWOWE:
10 x 700 m – Dziewczęta:
1. SP 3 Olecko (opiekun: Dariusz Dźwilewski) 00:25;32
2. SP 1 Olecko (opiekun: Krzysztof Zaniewski) 00:28;01
10 x 700 m – Chłopcy:
1. SP 3 Olecko (opiekun: Artur Szarnecki) 00:23;20
2. SP 1 Olecko (opiekun: Kamil Szarnecki) 00:24;52
3. SP Gąski (opiekun: Wiesław Zalewski) 00:26;42
4. SP 4 Olecko Skład drużyny : Domini Piotrowski ,Kornel Romotowski ,Karol Burba, Jakub Sawicki , Oliwier Piętko, Krzysztof Wróblewski Jakub Wróblewski, Michał Putra, Mateusz Żukowska, Kacper Sawicki, Filip Krawczyk (opiekun: Marzena Jasińska i Renata Januszczyk) 00:28;30

SZKOŁY GIMNAZJALNE:
10 x 700 m – Dziewczęta:
1. Gimnazjum 2 Olecko (opiekun: Beata Kozłowska) 00:25;01
2. Gimnazjum Świętajno (opiekun: Elżbieta Rudnik) 00:26;36
3. Gimnazjum 1 Olecko skład drużyny : Kaja Selwocka, Julia Czapkowska, Rozalia Piotrowska, Anna Jankowska, Kamila Domel, Amelia Ropel, Małgorzta Laszkowska, Gabriela Trofimow, Weronika Szczecina, Natalia Cybulska, Pola Stadnicka (opiekun: Marzena Jasińska i Renata Januszczyk) 00:28;25
10 x 1400 m – Chłopcy:
1. Gimnazjum 2 Olecko (opiekun: Beata Kozłowska) 00:48;32
2. Gimnazjum 1 Olecko skład drużyny: Kacper Kłoczko, Kacper Murawski, Bartosz Staszewski, Maciej Świderski, Kamil Buchowski, Maks Bedyński, Kacper Parafinowicz, Kacper Stawicki, Filip Rubin, Jakub Gościewski (opiekun: Marzena Jasińska i Renata Januszczyk) 00:51;00
3. Gimnazjum Świętajno (opiekun: Elżbieta Rudnik) 00:54;36


23 IX 2017

     23 września w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbyły się XXVI Oleckie Otwarte Biege dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych. W imprezie wzięło udział 200 zawodników. Zawody oficjalnie otworzył burmistrz Olecka Wacław Olszewski. Biegi zostały rozegrane w kategoriach: przedszkola, oddziały przedszkolne, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Bieg otwarty dla wszystkich chętnych rozegrano na dystansie 3000 m.

Wyniki końcowe naszych uczniów SP4
Dziewczęta - 200 m (rocznik 2011-2012)
2. Lena Grześ 45,41
Dziewczęta - 300 m (rocznik 2009-2010):
1. Amelia Maksimowicz 56,80
Chłopcy - 400 m (rocznik 2007-2008):
2. Michał Putra 1:18,86
Dziewczęta - 1 mila (rocznik 2002-2004)
2. Anna Jankowska 6:32,54
3. Rozalia Piotrowska 6:37,02
Chłopcy - 1 mila (rocznik 2002-2004)
1. Kacper Murawski 5:31,95


17 IX 2017

    17 września w Lubawie odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików U16 (2002 i 2003) w lekkiej atletyce. W walce o medale stanęło pięciu młodzików i poza klasyfikacją jedna juniorka młodsza. Młodzi zawodnicy MLKS Czarni Olecko zdobyli w sumie 4 medale: 1 złoty, 2 srebrne i 1 brązowy. Z dwóch medali mógł cieszyć się Kacper Murawski uczeń naszej szkoły. Najpierw z czasem 12.46 wszedł do ścisłej ósemki, by finale ustanowić swój nowy rekord życiowy. Z wynikiem 11.98 s. cieszył się z brązowego medalu. Srebrny medal Kacprowi udało się zdobyć w biegu na 300 m. Srebro wywalczył z wynikiem 38.51 s. i do złota zabrakło 0.29. Złoty medal zdobył Wojciech Tomczyk uczeń Gimnazjum Nr 2 w skoku w dal, który potwierdził swoją dobrą dyspozycję przed Mistrzostwami Polski. Wynik jaki uzyskał to 6.18 m. Wojciechowi udało się również awansować do finału na 100m z nowym rekordem życiowym 11.97 s. W finale uzyskał ostatecznie czas 12.12 s. co dało mu 6. miejsce.